Головна сторінка

Раді вітати Вас на сайті фізичного факультету!

08.07.2015

Оголошення: Переможці Всеукраїнської олімпіади Університету

Оголошення: дві олімпіади; лекторій, ЗНО

1. Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка для вступників на спеціальність „104 Фізика та астрономія” і „152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” за освітніми програмами  „ФІЗИКА”   „АСТРОНОМІЯ”, „ОПТОТЕХНІКА”

 

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Всеукраїнську олімпіаду з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН №1587 від 21.12.2016 р.,

http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/6800- ).

Олімпіада проводиться для вступників на спеціальності „104 Фізика та астрономія” і „152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” за освітніми програмами „Фізика”, „Астрономія”, „Оптотехніка”.

 

ЗАПРОШУЄМО   ШКОЛЯРІВ   ВИПУСКНИХ   КЛАСІВ   НА ОЛІМПІАДУ   З   ФІЗИКИ

 

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний.

  1. Дистанційний тур розпочинається 28 лютого і триває до 31-го березня 2017 року. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади. (п. 6 Положення до наказу МОН №1587).Задачі дистанційного туру розміщено тут 
  2. Очний тур відбудеться на фізичному факультеті 9 квітня 2017 року. До участі в ньому допускаються учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75 % балів. Учасникам очного туру, які набрали не менше ніж 90 % балів, , нараховуються додаткові 20 балів при вступі на спеціальності „104 Фізика та астрономія” і „152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” за освітніми програмами „Фізика”, „Астрономія”, „Оптотехніка”.

Увага! Розв‘язки задач дистанційного туру потрібно надіслати Оргкомітету олімпіади не пізніше 31-го березня 2017 року наступним чином:

  • Електронною поштою за адресою phys.olymp.2017@gmail.com. Розв’язки необхідно навести у приєднаному файлі у одному із форматів: doc, docx, pdf, jpeg. Розв’язки повинні бути акуратно оформлені, чіткі і зрозумілі.
  • Укрпоштою за адресою:

проф. Боровий М.О.

Фізичний факультет

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Просп. Акад. Глушкова 4.

м. Київ 03022

У цьому випадку бажано надіслати повідомлення про відправлений лист та номер свого мобільного телефону за адресою phys.olymp.2017@gmail.com.

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

 

  1. Олімпіада фізичного факультету

з фізики для школярів 11 класів

 

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для учнів 11 класів.

 

Запрошуються усі бажаючі!

 

У 2016 році майже половина студентів першого курсу фізичного факультету були призерами його олімпіади і зараз навчаються за кошти державного бюджету, тобто безкоштовно.

Фізичний факультет здійснює набір студентів за двома спеціальностями: „Фізика та астрономія” на освітні програми „Фізика”, „Астрономія” і Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” на освітню програму „Оптотехніка”. Перші два роки навчання ведеться за цими освітніми програмами, а потім студенти обирають більш вузьку спеціалізацію в рамках 21 освітньої програми:

Астрономія; Квантова теорія поля; Квантові комп’ютери, обчислення та інформація; Комп’ютерна медична фізика; Комп’ютерна фізика; Комп’ютерне матеріалознавство; Лазерна та оптоелектронна техніка; Медична фізика; Молекулярна фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика високих енергій; Фізика космосу; Фізика металів; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика радіаційної медицини; Фізика функціональних матеріалів; Фізичне матеріалознавство; Фотоніка, біо- та нано- фотоніка; Фундаментальна медична фізика; Ядерна енергетика.

У неділю, 9 квітня 2017 року, на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться очний тур олімпіади фізичного факультету з фізики для школярів. На розв’язок 5 задач з усіх розділів шкільного курсу фізики надається 3 години. Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.

Програма  Дня  відкритих дверей:

  1. 30 – презентація фізичного факультету;
  2. 15 – демонстраційні досліди з фізики;
  3. 00 – екскурсія по кафедрах факультету

Початок очного туру олімпіади о 10.00 у приміщенні фізичного факультету. Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”). Телефони для довідок: 526-45-67 (деканат); 526-22-88, e-mail: phys.olymp.2017@gmail.com

З собою необхідно мати: 1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу). 2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор). 3. Два поштових конверти з маркою (вартість марки не менше 2 грн.)

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

 

  1. Лекторій з фізики. Підготовка до складання ЗНО тут 

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

 

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! На фізичному факультеті Ви зможете безкоштовно отримати високоякісну вищу освітув такій цікавій і завжди сучасній галузі як фізика. Набір здійснюється за напрямами підготовки «фізика», «астрономія» та «оптотехніка», в рамках яких є 6 спеціальностей. Вибір за Вами. Високий рівень підготовки, який забезпечує фізичний факультет, дає можливість нашим випускникам успішно працювати у наукових установах і сфері ІТ України і провідних країн Європи, Азії та Америки. Розвинута база наукових лабораторій та практикумів надасть Вам можливість власними руками, а не заочно, виконувати цікаві і перспективні дослідження. Кращі студенти проходять стажування у наукових установах за кордоном.Термін навчання бакалаврів – 4 роки. Іногороднім надається гуртожиток. Студентам доступні комп’ютерна мережа, бібліотеки, поліклініка, профілакторій, оздоровчі комплекси, тренажерні зали, басейн. Після закінчення навчання випускники отримують ступінь і диплом бакалавра.

Ставши бакалаврами, наші випускники продовжують навчання і через 2 роки отримують ступінь і диплом магістра.

Після закінчення магістратури близько третини випускників поступають до аспірантури фізичного факультету і через 3 роки, захистивши дисертацію, отримують науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

Шановні абітурієнти!

Скористайтесь унікальною нагодою. У нас Ви отримаєте не лише вищу освіту і диплом фізика, який дозволить Вам знайти високооплачувану роботу. Ви також навчитесь логічно мислити і це допоможе Вам у багатьох складних життєвих ситуаціях.


Відвідайте рубрику
НОВИНИ ТА ОГОЛОШЕННЯ
Відеофільм про фізичний факультет на YouTube (створений випускницею факультету журналістики Регіною Арутюнян у 2012 р.).
Відеофільм, присвячений 177 річниці Університету (тривалість 18 хв. 29 сек, об’єм 198.3 Мб ).
Відеофільм, присвячений фізичному факультету (жартівливий, виготовлений студентами, тривалість 6 хв. 20 сек, 32.3 Мб ).
Слайд-презентація кафедр факультету та фотографій про студентське життя (виготовлена студентами, тривалість 12 хв. 23 сек, 661.6 Мб).

Енциклопедія Київського університету. Фізичний факультет.
 
Відвідайте групи “Фізичний факультет КНУ ім.Т.Шевченка” в мережах Facebook та ВКонтакте

Оставить комментарий:

Имя:
Email:
Сайт:
Комментарий:

(Spamcheck Enabled)