Вступ.Фізичний факультет КНУ Шевченка

Запрошуємо Вас до вступу на фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

На цьому сайті Ви зможете отримати всю необхідну інформацію стосовно вступу до фізичного факультету, а також зможете більше дізнатися про наш факультет!

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Ви зможете напряму задати свої питання декану фізичного факультету Макарцю Миколі Володимировичу про особливості навчання на фізичному факультеті, умови вступу, умови проживання в гуртожитку, рівень освіти та перспективи працевлаштування випускників факультету тощо.

День відкритих дверей буде проведено онлайн, в форматі ZOOM, у суботу 20 червня 2020 року в два етапи, о 12 та о 15 годині. Оберіть один з варіантів, який є більш зручним для Вас.

Для того, щоб взяти участь у Дні відкритих дверей фізичного факультету необхідно зареєструватися (Прізвище, Ім'я, електронна пошта):

Посилання на реєстрацію для зустрічі о 12 годині https://us02web.zoom.us/…/tZ0kcuGtrTouHNNkmj_8P3bO6epcfgsNX…

Посилання на реєстрацію для зустрічі о 15 годині https://us02web.zoom.us/…/tZIpf-GgpjwoHNOH0Wqa7vXfz-Q3a33q7…

Після проходження реєстрації Ви миттєво отримаєте лист підтвердження на вказану вами електронну адресу з зазначенням години початку зустрічі та посиланням на доступ до ZOOM конференції.

У випадку будь-яких змін або технічних ускладнень, вся поточна інформація про День відкритих дверей буде розміщена на нашій сторінці

Поточні питання можете надсилати на Телеграм: @gorkavol

З повагою, адміністрація фізичного факультету!

Шановні абітурієнти!

Центром комунікацій Університету підготовлено підсумкове відео про проведення Дня відкритих дверей Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 14-15 травня 2020 року . Цього року День відкритих дверей в Університеті проводився в режимі online.

Також надається підсумкове відео про проведення Дня відкритих дверей фізичного факультету, як складової частини КНУ-ЕХРО

Фізичний факультет приєднується до ініціативи Київського національного університету імені Тараса Шевченка #ЩастиНаЗНО та представляє звернення декана, Макарця Миколи Володимировича, до випускників шкіл з побажанням удачі на ЗНО та вступу до КНУ

ОЛІМПІАДА «ФІЗИК – 2020» фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Фізичний факультет запрошує учнів випускних класів взяти участь в Олімпіаді фізичного факультету з фізики

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image