Олімпіада-2018 з фізики для школярів

31.10.2011
Теги:

1 квітня 2018 року

Олімпіада фізичного факультету

з фізики для школярів 11 класів

 

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для учнів 11 класів.

 

Запрошуються усі бажаючі!

 

У неділю, 1 квітня 2018 року, на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться очний тур олімпіади фізичного факультету з фізики для школярів.

У 2017 році майже половина студентів першого курсу фізичного факультету були призерами його олімпіади і зараз навчаються за кошти державного бюджету, тобто безкоштовно.

Фізичний факультет здійснює набір студентів за двома спеціальностями: „Фізика та астрономія” на освітні програми „Фізика”, „Астрономія” і  „Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”  на освітню програму „Оптотехніка”. Перші два роки навчання ведеться за цими освітніми програмами, а потім студенти обирають більш вузьку спеціалізацію в рамках 21 освітньої програми:

Астрономія; Квантова теорія поля; Квантові комп’ютери, обчислення та інформація; Комп’ютерна медична фізика; Комп’ютерна фізика; Комп’ютерне матеріалознавство; Лазерна та оптоелектронна техніка; Медична фізика; Молекулярна фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика високих енергій; Фізика космосу; Фізика металів; Фізика наносистем; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика радіаційної медицини; Фізика функціональних матеріалів; Фізичне матеріалознавство; Фотоніка, біо- та нано- фотоніка; Фундаментальна медична фізика; Ядерна енергетика

 

Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Початок очного туру олімпіади о 10.00 в ауд. 200 фізичного факультету.

На розв’язок 5 задач з  усіх розділів шкільного курсу фізики  надається 3 години.

З собою мати: 1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу). 2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор). 3. Два поштових конверти з маркою (вартість марки не менше 4 грн.)

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4.

Їхати до станції метро “Виставковий центр”, або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”.

Телефони для довідок: 521-33-63 (деканат фізичного факультету);

E-mail:  knu.phys.olymp@gmail.com

 

Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.

Програма Дня  відкритих дверей:

  1. 30 – презентація фізичного факультету;
  2. 15 – демонстраційні досліди з фізики;
  3. 00 – екскурсія по кафедрах факультету.

 

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО !!!