Олімпіада-2017 з фізики для школярів

31.10.2011
Теги:

Олімпіада фізичного факультету

з фізики для школярів 11 класів

3 грудня 2017 року

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для учнів 11 класів.

Запрошуються усі бажаючі!

У 2017 році майже половина студентів першого курсу фізичного факультету були призерами його олімпіади і зараз навчаються за кошти державного бюджету, тобто безкоштовно.

Фізичний факультет здійснює набір студентів за двома спеціальностями: „Фізика та астрономія” на освітні програми „Фізика”, „Астрономія” і „Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” на освітню програму „Оптотехніка”. Перші два роки навчання ведеться за цими освітніми програмами, а потім студенти обирають більш вузьку спеціалізацію в рамках 21 освітньої програми:

Астрономія; Квантова теорія поля; Квантові комп’ютери, обчислення та інформація; Комп’ютерна медична фізика; Комп’ютерна фізика; Комп’ютерне матеріалознавство; Лазерна та оптоелектронна техніка; Медична фізика; Молекулярна фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика високих енергій; Фізика космосу; Фізика металів; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика радіаційної медицини; Фізика функціональних матеріалів; Фізичне матеріалознавство; Фотоніка, біо- та нано- фотоніка; Фундаментальна медична фізика; Ядерна енергетика

У неділю, 3 грудня 2017 року, на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться очний тур олімпіади фізичного факультету з фізики для школярів. На розв’язок 5 задач з таких розділів курсу фізики, як механіка, молекулярна фізика та термодинаміка, електростатика та постійний струм, надається 3 години. Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.

Програма Дня відкритих дверей:

13.30 – презентація фізичного факультету;

14.15 – демонстраційні досліди з фізики;

15.00 – екскурсія по кафедрах факультету

Початок очного туру олімпіади о 10.00 у приміщенні фізичного факультету. Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”). Телефони для довідок: 526-45-67 (деканат); 526-22-88. E-mail: phys.olymp.2017@gmail.com

З собою необхідно мати:
1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу).

2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор).

3. Два поштових конверти з маркою (вартість марки не менше 2 грн.)