Олімпіада-2017 з фізики для школярів

31.10.2011
Теги:

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для учнів 11 класів.
Згідно з Правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2016 році (Додаток 2, параграф 9, пункт 7) ” Право на першочергове зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають: … переможці та призери Олімпіади для школярів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка проводиться в поточному навчальному році”.
У 2016 році 39 призерів та учасників олімпіади фізичного факультету стали студентами першого курсу фізичного факультету і отримали можливість навчатися за держзамовленням.
Фізичний факультет здійснює набір на 1-й курс бакалаврату за трьома напрямами: фізика, астрономія, оптотехніка. Навчання ведеться за 6-ма спеціальностями: астрономія, фізика, фізика конденсованого стану, фізика наносистем, фізика ядра та фізика високих енергій, лазерна і оптоелектронна техніка. Фахових знань студенти набувають за наступними спеціалізаціями:
Астрономія; Фізика космосу; Фотоніка; Фізичне матеріалознавство; Квантова теорія поля; Лазерна та оптоелектронна техніка; Молекулярна фізика; Медична фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика металів; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика функціональних матеріалів; Фізика радіаційної медицини; Експериментальна ядерна фізика; Ядерна енергетика
У неділю, 20 листопада 2016 року, на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться очний тур олімпіади з фізики для школярів. На розв’язок 5 задач з механіки, молекулярної фізики та електрики надається 3 години. Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.

Програма Дня відкритих дверей:
13. 30 – презентація фізичного факультету;
14. 15 – демонстраційні досліди з фізики;
15. 00 – екскурсія по кафедрам факультету

Початок очного туру олімпіади о 10.00 у приміщенні фізичного факультету. Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”). Телефони для довідок: 526-45-67 (деканат); 526-22-88. E-mail: nborovoy1@gmail.com

З собою необхідно мати:

1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу).

2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор).

3. Два поштових конверти з маркою (вартість марки не менше 2 грн.)