Архив рубрики Головна сторінка

Головна сторінка

Раді вітати Вас на сайті фізичного факультету!

08.07.2015

Розклад 2018-2019 другий семестр

(архів розкладів)

ЗАПРОШУЄМО   ШКОЛЯРІВ   ВИПУСКНИХ   КЛАСІВ   НА ОЛІМПІАДУ   З   ФІЗИКИ

Всеукраїнська олімпіада Київського національного

університету імені Тараса Шевченка для вступників з фізики

 

Фізичний факультет запрошує учнів випускних класів взяти участь у Олімпіаді-2019 з фізики! Визнання призерами Олімпіади надає можливість отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету „Фізика” при вступі на фізичний факультет на спеціальності 104 „Фізика та астрономія” і 152 „Метрологія та інформаційно-обчислювальна техніка”[1].

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний.

 1. Дистанційний тур триває з 28 cічня до 15-го березня 2019 року. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади. (п. 6 Положення до наказу МОН №1587). Задачі дистанційного туру розміщено тут.

Розв‘язки задач дистанційного туру потрібно надіслати Оргкомітету олімпіади не пізніше 01-го квітня 2019 р. наступним чином:

 • Електронною поштою за адресою knu.phys.olymp2019@gmail.com , лист повинен мати сабжект Olimp_2019_Phys. Розв’язки необхідно навести у приєднаному файлі в одному із форматів: doc, docx, pdf, jpeg. Розв’язки повинні бути акуратно оформлені, чіткі і зрозумілі.
 • Укрпоштою за адресою: проф. Боровий М.О. Фізичний факультет Київський національний університет імені Тараса Шевченка, просп. Акад. Глушкова 4, м. Київ 03022. Бажано надіслати повідомлення про відправлений лист та номер свого мобільного телефону за вказаною вище адресою, або за адресою knu.phys.olymp2019@gmail.com. Результати дистанційного туру будуть розміщені на цьому ж сайті не пізніше 1-го квітня.

В обох випадках обов’язково вкажіть вашу повну поштову адресу, назву вашої школи, ваш номер телефону та ваш e-mail.

 1. Очний тур відбудеться 14 квітня 2019 року. До участі у ньому допускаються учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75% балів. Додаткові бали (не більше 20) нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі. Результати очного туру будуть розміщені на цьому ж сайті не пізніше 15-го травня.

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

[1] Повний перелік цих спеціальностей, де ваговий коефіцієнт предмету „Фізика” найбільший, є у документі „Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2019 році” за адресою http://vstup.univ.kiev.ua/userfiles/files/Pravula2019.pdf, §4.1.3, п.6, стор. 21, 22, Додаток 2.6, Додаток 2.4.

[1] Повний перелік цих спеціальностей, де ваговий коефіцієнт предмету „Фізика” найбільший, є у документі „Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2019 році” за адресою http://vstup.univ.kiev.ua/userfiles/files/Pravula2019.pdf, §4.1.3, п.6, стор. 21, 22, Додаток 2.6, Додаток 2.4.

 

 

 

Про олімпіаду і факультет: У 2018 році 54 абітурієнти із 121-го рекомендованого до зарахування на фізичний факультет були призерами олімпіади і зараз є студентами 1-го курсу. Вони навчаються за кошти державного бюджету, частина отримує стипендію.

Фізичний факультет здійснює набір за спеціальностями: „104 Фізика та астрономія” на освітні програми „Фізика”, „Астрономія” та „152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” на освітню програму „Оптотехніка”. Перші два роки всі навчаються разом, а потім, у рамках цих програм, кожний студент обирає для навчання одну із 21-ї спеціалізацій, частина із яких має назви освітніх програм магістратури. Вони наступні: Астрофізика; Квантова теорія поля; Квантові комп’ютери, обчислення та інформація; Комп’ютерна медична фізика; Комп’ютерна фізика; Комп’ютерне матеріалознавство; Лазерна та оптоелектронна техніка; Медична фізика; Молекулярна фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика високих енергій; Фізика космосу; Фізика металів; Фізика наносистем; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика функціональних матеріалів; Фізичне матеріалознавство; Фотоніка, біо- та нанофотоніка; Фундаментальна медична фізика; Ядерна енергетика.

 

 

Запрошуємо до участі у Зимовій Школі з Фізики 2018!

 

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді запрошує учнів 10 – 11 класів, що мають успіхи у вивченні фізики, до участі у Третій Зимовій Школі з Фізики, що відбудеться з 2-го до 9-е грудня 2018 року.

Мета школи – підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики.

Іногородні учасники будуть забезпечені харчуванням та проживанням на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 

Більше інформації за посиланням: http://www.phys.univ.kiev.ua/winterschool

 

 

ЛЕКТОРІЙ З ФІЗИКИ

Підготовка до складання ЗНО у 2019 році

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас відвідати безкоштовні заняття з фізики, на яких планується:

 • лекції з демонстраційними дослідами;
 • розв’язування типових задач ЗНО з фізики;
 • розгляд задач підвищеної складності;
 • виступи провідних вчених фізичного факультету про їхні наукові досягнення та участь у міжнародних проектах.

Лекторій охопить основні розділи фізики: механіку, молекулярну фізику, електрику і магнетизм, оптику, атомну і ядерну фізику.

Заняття проводитимуться щосуботи з 14 до 16 години в аудиторії 209 фізичного факультету за адресою: Київ, проспект академіка Глушкова, 4.

Перше заняття відбудеться 29-го вересня 2018 року

Контактна інформація за телефонами:

(044) 521 33 63,                        (067) 401 58 16,                        (063) 833 02 17

Реєстрація та детальна інформація за посиланням:

http://www.phys.univ.kiev.ua/abituriyentam/lektoriy-z-fiziki

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

 

 

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! На фізичному факультеті Ви зможете безкоштовно отримати високоякісну вищу освітув такій цікавій і завжди сучасній галузі як фізика. Набір здійснюється за напрямами підготовки «фізика», «астрономія» та «оптотехніка», в рамках яких є 6 спеціальностей. Вибір за Вами. Високий рівень підготовки, який забезпечує фізичний факультет, дає можливість нашим випускникам успішно працювати у наукових установах і сфері ІТ України і провідних країн Європи, Азії та Америки. Розвинута база наукових лабораторій та практикумів надасть Вам можливість власними руками, а не заочно, виконувати цікаві і перспективні дослідження. Кращі студенти проходять стажування у наукових установах за кордоном.Термін навчання бакалаврів – 4 роки. Іногороднім надається гуртожиток. Студентам доступні комп’ютерна мережа, бібліотеки, поліклініка, профілакторій, оздоровчі комплекси, тренажерні зали, басейн. Після закінчення навчання випускники отримують ступінь і диплом бакалавра.

Ставши бакалаврами, наші випускники продовжують навчання і через 2 роки отримують ступінь і диплом магістра.

Після закінчення магістратури близько третини випускників поступають до аспірантури фізичного факультету і через 3 роки, захистивши дисертацію, отримують науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

Шановні абітурієнти!

Скористайтесь унікальною нагодою. У нас Ви отримаєте не лише вищу освіту і диплом фізика, який дозволить Вам знайти високооплачувану роботу. Ви також навчитесь логічно мислити і це допоможе Вам у багатьох складних життєвих ситуаціях.


Відвідайте рубрику
НОВИНИ ТА ОГОЛОШЕННЯ
Відеофільм про фізичний факультет на YouTube (створений випускницею факультету журналістики Регіною Арутюнян у 2012 р.).
Відеофільм, присвячений 177 річниці Університету (тривалість 18 хв. 29 сек, об’єм 198.3 Мб ).
Відеофільм, присвячений фізичному факультету (жартівливий, виготовлений студентами, тривалість 6 хв. 20 сек, 32.3 Мб ).
Слайд-презентація кафедр факультету та фотографій про студентське життя (виготовлена студентами, тривалість 12 хв. 23 сек, 661.6 Мб).

Енциклопедія Київського університету. Фізичний факультет.
 
Відвідайте групи “Фізичний факультет КНУ ім.Т.Шевченка” в мережах Facebook та ВКонтакте

Читать полностью >>

Головна сторінка

Фізичний факультет

01.01.2013

Фізичний факультет здійснює набір студентів на навчання

на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ БАКАЛАВРА

за такими освітніми програмами:

Галузь знань 10: Природничі науки.
Спеціальність 104: Фізика та астрономія.
Освітні програми:

 • Фізика
 • Астрономія
 • Оптотехніка

Нормативний термін навчання – 4 роки.

Фізичний факультет здійснює набір студентів на навчання

на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ МАГІСТРА

за такими освітніми програмами:

Галузь знань 10: Природничі науки.
Спеціальність 104: Фізика та астрономія.
Освітні програми:

 • Астрономія
 • Медична фізика
 • Теоретична фізика
 • Фізика космосу
 • Фізичне матеріалознавство
 • Медична радіаційна фізика
 • Фотоніка
 • Фізика наносистем
 • Фізика високих енергій
 • Ядерна енергетика
 • Квантова теорія поля

Галузь знань 15: Автоматизація та приладобудування.
Спеціальність 152: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.
Освітні програми:

 • Лазерна та оптоелектронна техніка

Нормативний термін навчання – 2 роки.

Читать полностью >>