Всеукраїнська олімпіада

28.02.2017
Теги:

ЗАПРОШУЄМО   ШКОЛЯРІВ   ВИПУСКНИХ   КЛАСІВ   НА ОЛІМПІАДУ   З   ФІЗИКИ

Всеукраїнська олімпіада Київського національного

університету імені Тараса Шевченка для вступників з фізики

 

Фізичний факультет запрошує учнів випускних класів взяти участь у Олімпіаді-2019 з фізики! Визнання призерами Олімпіади надає можливість отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету „Фізика” при вступі на фізичний факультет на спеціальності 104 „Фізика та астрономія” і 152 „Метрологія та інформаційно-обчислювальна техніка”[1].

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний.

  1. Дистанційний тур триває з 28 cічня до 15-го березня 2019 року. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади. (п. 6 Положення до наказу МОН №1587). Задачі дистанційного туру розміщено тут.

Розв‘язки задач дистанційного туру потрібно надіслати Оргкомітету олімпіади не пізніше 01-го квітня 2019 р. наступним чином:

  • Електронною поштою за адресою knu.phys.olymp2019@gmail.com , лист повинен мати сабжект Olimp_2019_Phys. Розв’язки необхідно навести у приєднаному файлі в одному із форматів: doc, docx, pdf, jpeg. Розв’язки повинні бути акуратно оформлені, чіткі і зрозумілі.
  • Укрпоштою за адресою: проф. Боровий М.О. Фізичний факультет Київський національний університет імені Тараса Шевченка, просп. Акад. Глушкова 4, м. Київ 03022. Бажано надіслати повідомлення про відправлений лист та номер свого мобільного телефону за вказаною вище адресою, або за адресою knu.phys.olymp2019@gmail.com. Результати дистанційного туру будуть розміщені на цьому ж сайті не пізніше 1-го квітня.

В обох випадках обов’язково вкажіть вашу повну поштову адресу, назву вашої школи, ваш номер телефону та ваш e-mail.

  1. Очний тур відбудеться 14 квітня 2019 року. До участі у ньому допускаються учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75% балів. Додаткові бали (не більше 20) нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі. Результати очного туру будуть розміщені на цьому ж сайті не пізніше 15-го травня.

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

[1] Повний перелік цих спеціальностей, де ваговий коефіцієнт предмету „Фізика” найбільший, є у документі „Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2019 році” за адресою http://vstup.univ.kiev.ua/userfiles/files/Pravula2019.pdf, §4.1.3, п.6, стор. 21, 22, Додаток 2.6, Додаток 2.4.