Всеукраїнська олімпіада

28.02.2017
Теги:

21 квітня 2019 року

Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка

для вступників з фізики

(очний тур)

 

Фізичний факультет запрошує переможців дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка для вступників з фізики взяти участь у очному турі олімпіади.

Визнання призерами Олімпіади надає можливість отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету „Фізика” при вступі на фізичний факультет на спеціальності 104 „Фізика та астрономія” і 152 „Метрологія та інформаційно-обчислювальна техніка”[1].

У 2018 році 47  студентів першого курсу фізичного факультету були призерами олімпіад і зараз навчаються за кошти державного бюджету, тобто для студента безкоштовно.

Фізичний факультет здійснює набір студентів за двома спеціальностями: „Фізика та астрономія” (освітні програми „Фізика”, „Астрономія”)  і  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” (освітня програма „Оптотехніка”). Перші два роки навчання ведеться за цими освітніми програмами, а потім студенти обирають більш вузьку спеціалізацію в рамках 21 освітньої програми:

Астрономія; Квантова теорія поля; Квантові комп’ютери, обчислення та інформація; Комп’ютерна медична фізика; Комп’ютерна фізика; Комп’ютерне матеріалознавство; Лазерна та оптоелектронна техніка; Медична фізика; Молекулярна фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика високих енергій; Фізика космосу; Фізика металів; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика радіаційної медицини; Фізика функціональних матеріалів; Фізичне матеріалознавство; Фотоніка, біо- та нано- фотоніка; Фундаментальна медична фізика; Ядерна енергетика (більш детально – сайт фізичного факультету http://www.phys.univ.kiev.ua/)

 

Початок очного туру олімпіади о 12.00 у приміщенні фізичного факультету. Реєстрація учасників – об 11.00 у вестибюлі фізичного факультету.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”). Телефони для довідок: 521-33-63 (деканат); 521-32-72. E-mail:  knu.phys.olymp2019@gmail.com 

З собою необхідно мати: 1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу). 2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор).

[1] Повний перелік спеціальностей, де можуть додаватися до 20 балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету „Фізика” є у „Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2019 році”, (§4.1.3, п.6, стор. 21, 22 та Додаток 2.6, див. http://vstup.univ.kiev.ua/userfiles/files/Pravula2019.pdf). Це ті спеціальності, де ваговий коефіцієнт предмету „Фізика” найбільший (Додаток 2.4).

 

ПЕРЕМОЖЦІ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ

 

Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету

імені Тараса Шевченка для вступників з фізики

(фізичний факультет)

 

 

Прізвище, Ім’я, По-Батькові
1 Аністратенко Сніжана Василівна
2 Біленко Богдан Ігорович
3 Білінський Іван Олександрович
4 Василевич Владислав Олегович
5 Веремчук Майя Володимирівна
6 Волошин Петро Зеновійович
7 Гетманцев Олександр Олександрович
8 Гладкий Владислав Ігорович
9 Голіней Наталія Олександрівна
10 Гордєєва Софія Олександрівна
11 Градов Микола Миколайович
12 Гребенюк Артем Іванович
13 Жаров Дмитро Сергійович
14 Зінчук Михайло Сергійович
15 Киріша Влада Юріївна
16 Кисіль Ангеліна Андріївна
17 Ключищев Леонід Вікторович
18 Ковальчук Кирило Геннадійович
19 Кулинич Єлизавета Сергіївна
20 Лінчаковський Станіслав Миколайович
21 Лободенко Марія Олегівна
22 Лукіна Олександра Романівна
23 Мельницька Анастасія Романівна
24 Охріменко Григорій Максимович
25 Перепечай Владислав Олександрович
26 Приходько Артем Юрійович
27 Рогоза Валерія Олексівна
28 Семчишин Павло Миколайович
29 Смиковська Тетяна Борисівна
30 Хомишин Олександра Андріївна
31 Цисін Михайло Володимирович
32 Шавула Артур Костянтинович
33 Шитіков Андрій Андрійович