Всеукраїнська олімпіада

28.02.2017
Теги:

ЗАДАЧІ   ДИСТАНЦІЙНОГО   ТУРУ

 Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка для вступників 

на спеціальності „104 Фізика та астрономія” і „152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” за освітніми програмами „ФІЗИКА”,  „АСТРОНОМІЯ”, „ОПТОТЕХНІКА”

 

Всеукраїнська олімпіада

Київського національного

університету імені Тараса Шевченка для вступників

з фізики

 

Київський національного університету імені Тараса Шевченка проводить Всеукраїнську олімпіаду з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН №1587 від 21.12.2016 р., http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/6800- ). Положення про її організацію та проведення: http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61

 

ЗАПРОШУЄМО   ШКОЛЯРІВ   ВИПУСКНИХ   КЛАСІВ   НА ОЛІМПІАДУ   З   ФІЗИКИ

 

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний.

 

  1. Дистанційний тур розпочинається 10 лютого і триває до 11-го березня 2018 року. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади. (п. 6 Положення до наказу МОН №1587). Задачі заочного тура розміщено тут.

 

  1. Очний тур відбудеться 22 квітня 2018 року. До участі у ньому допускаються учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75% балів. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі.

 

Увага! Розв‘язки задач дистанційного туру потрібно надіслати Оргкомітету олімпіади не пізніше 11-го березня 2018 року наступним чином:

  • Електронною поштою за адресою phys.olymp@gmail.com Розв’язки необхідно навести у приєднаному файлі в одному із форматів: doc, docx, pdf, jpeg. Розв’язки повинні бути акуратно оформлені, чіткі і зрозумілі.
  • Укрпоштою за адресою: проф. Боровий М.О. Фізичний факультет Київський національний університет імені Тараса Шевченка, просп. Акад. Глушкова 4, м. Київ 03022. У цьому випадку бажано надіслати повідомлення про відправлений лист та номер свого мобільного телефону за адресою phys.olymp@gmail.com.

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ !

 

Завантажити PDF