Зимова школа з фізики

19.09.2016
Теги:

З метою підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведуть зимову сесію у Природничій школі учнівської молоді (наукове відділення: фізичний напрям) з 3 до 9 грудня 2017 року.

До участі в заході запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів України, що є призерами (учасниками) ІІІ, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможці Всеукраїнського конкурсузахисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук, а також усі учні, що цікавляться фізикою. Допускається участь учнів 9-х класів, за умови їх високого рівня підготовки.

Для слухачів Школи будуть проведені лекції для ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, практичні заняття з детальними розв’язками задач з фізики олімпіадного рівня. Заняття проводитимуть співробітники фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; провідні вчителі фізики; студенти фізичного факультету, що є призерами Міжнародних учнівських олімпіад з фізики.

Свою попередню згоду на проведення практичних занять вже дали Апостолов О. І. (Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»), Барабаш О.В. (доцент фізичного ф-ту), Березовський А.М. (Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»), Дмитрук І. М. (проф. фізичного ф-ту, постановка експериментів), Розенвайн О.Г. (Київський природничо-науковий ліцей №145), Селезнев Ю.О. (Русанівський ліцей м. Києва), Шевчук О. Г. (Ніжинський Державний Університет).

Заняття Школи будуть проводитися в навчальних корпусах фізичного факультету та Національного еколого-натуралістичний центру.

Заїзд і реєстрація учасників – 3 грудня з 9.00 до 12.00 год. за адресою: м.Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: маршрутними таксі № 558 або №181 до зупинки «Вул. Мостицька» або метро до станції «Нивки», далі – автобусом № 32 до зупинки «Вул. Мостицька».

Від’їзд – 9 грудня після 20.00 год. Керівників груп просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Збереження життя та здоров’я дітей забезпечують керівники груп або батьки учасників.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає, із розрахунку: для дітей проживання 170 грн./доба; харчування триразове – 80 грн.; для керівників проживання – від 170-250 грн./ доба.

Завдяки спонсорській підтримці проведення заходу, оргкомітет Зимової школи з Фізики скасовує оргвнесок з усіх учасників школи. Віповідно, участь учнів міста Києва в Зимовій школі є безкоштовною. За окрему плату, бажаючі учні з Києва будуть забезпечені харчуванням під час обідньої перерви.

Учасникам заходу необхідно до 27 листопада зареєструватися (натисніть для реєстрації).

Контактна інформація: електронна пошта gorkavol@gmail.com, тел. 099 536 8565, 063 833 02 17 Горкавенко Володимир Миколайович.

Форма участі

Офіційний лист на проведення Зимової школи