Зимова школа з фізики

19.09.2016
Теги:

Запрошуємо до участі у Зимовій Школі з Фізики 2018!

 

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді запрошує учнів 10 – 11 класів, що мають успіхи у вивченні фізики, до участі у Третій Зимовій Школі з Фізики, що відбудеться з 2-го до 9-е грудня 2018 року.

Мета школи – підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики.

Іногородні учасники будуть забезпечені харчуванням та проживанням на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 

Більше інформації за посиланням: http://www.phys.univ.kiev.ua/winterschool

 

 

 

Третя Зимова школа з Фізики 2018 року !

З метою підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведуть зимову сесію у Природничій школі учнівської молоді (наукове відділення: фізичний напрям) з 2 до 8 грудня 2018 року.

До участі в заході запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів України, що є призерами (учасниками) ІІІ, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможці Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук, а також усі учні, що цікавляться фізикою. Допускається участь учнів 9-х класів, за умови їх високого рівня підготовки.

Для слухачів Школи будуть проведені лекції для ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, практичні заняття з детальними розв’язками задач з фізики олімпіадного рівня. Заняття проводитимуть співробітники фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; провідні вчителі фізики; студенти фізичного факультету, що є призерами Міжнародних учнівських олімпіад з фізики.

Заняття Школи будуть проводитися в навчальних корпусах фізичного факультету та Національного еколого-натуралістичний центру.

Заїзд і реєстрація учасників – 2 грудня з 9.00 до 12.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: маршрутними таксі № 558 або №181 до зупинки «Вул. Мостицька» або метро до станції «Нивки», далі – автобусом № 32 до зупинки «Вул. Мостицька».

Від’їзд – 8 грудня після 20.00 год. Керівників груп просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Збереження життя та здоров’я дітей забезпечують керівники груп або батьки учасників.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає, із розрахунку: для дітей проживання 200 грн./доба; для керівників проживання – від 200 грн./доба; харчування триразове – 90 грн.

Завдяки спонсорській підтримці проведення заходу, оргкомітет Зимової школи з Фізики скасовує оргвнесок з усіх учасників школи. Віповідно, участь учнів міста Києва в Зимовій школі є безкоштовною. За окрему плату, бажаючі учні з Києва будуть забезпечені харчуванням під час обідньої перерви.

В останній день роботи Зимової школи (8 грудня 2018 р.) на фізичному факультеті буде проводитися сьома командна олімпіада з експерименту. Запрошуємо учасників Зимової Школи спробувати свої сили і у експерименті.
Детальніше: http://tolymp.knu.ua/expho/

Запитання щодо проведення заходу можна задати заступнику декана, доценту фізичного факультету, Горкавенку Володимиру Миколайовичу gorkavol@gmail.com, тел.+38 063 833 02 17, +38 044 521 33 63 (деканат фізичного факультету)

 

Офіційний лист на проведення заходу можна знайти за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/10-25-316.pdf

Зареєструватися на Зимову Школу з Фізики можна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfg9GLNYhlADnyyTH…/viewform