Олімпіада-2018 з фізики для школярів

31.10.2011
Теги:

2 грудня 2018 року

Олімпіада фізичного факультету з фізики

для школярів 11 класів та

День відкритих дверей

Запрошуються усі бажаючі!

Призери та учасники олімпіади отримають запрошення для навчання на фізичному факультеті за держзамовленням

 

Очний тур олімпіади відбудеться на фізичному Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На розв’язок 5 задач з механіки. молекулярної фізики та електростатики надається 3 години.

Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Початок очного туру олімпіади о 10.00 в аудиторії 200 фізичного факультету.

З собою необхідно мати: 1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу). 2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор). 3. Два поштових конверти з маркою (вартість конверту з маркою не менше 8 грн.)

День відкритих дверей відбудеться після закінчення олімпіади.

 

Програма Дня відкритих дверей:

  1. 30 – презентація фізичного факультету;
  2. 15 – демонстраційні досліди з фізики;
  3. 00 – екскурсія по кафедрах факультету

 

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”). Телефони для довідок: 521-33-63 (деканат); 521-32-72. E-mail: knu.phys.olymp@gmail.com

Більше інформації на сайті:  https://www.phys.univ.kiev.ua

 

Про олімпіаду і факультет: У 2018 році 54 абітурієнти із 121-го рекомендованого до зарахування на фізичний факультет були призерами олімпіади і зараз є студентами 1-го курсу. Вони навчаються за кошти державного бюджету, частина отримує стипендію.

Фізичний факультет здійснює набір за спеціальностями: „104 Фізика та астрономія” на освітні програми „Фізика”, „Астрономія” та „152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” на освітню програму „Оптотехніка”. Перші два роки всі навчаються разом, а потім, у рамках цих програм, кожний студент обирає для навчання одну із 21-ї спеціалізацій, частина із яких має назви освітніх програм магістратури. Вони наступні: Астрофізика; Квантова теорія поля; Квантові комп’ютери, обчислення та інформація; Комп’ютерна медична фізика; Комп’ютерна фізика; Комп’ютерне матеріалознавство; Лазерна та оптоелектронна техніка; Медична фізика; Молекулярна фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика високих енергій; Фізика космосу; Фізика металів; Фізика наносистем; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика функціональних матеріалів; Фізичне матеріалознавство; Фотоніка, біо- та нанофотоніка; Фундаментальна медична фізика; Ядерна енергетика.

 

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО !!!